Program dla gabinetu – wygodne funkcje kalendarza

program do gabinetu

Dokumenty medyczne w postaci cyfrowej

Cyfrowe dokumenty medyczne ułatwiają operowanie grafikiem wizyt w placówkach medycznych. Możliwość przeniesienia wizyty pacjenta w szybki sposób na inny dogodny termin usprawni pracę wielu pracowników rejestracji. Dzięki prostym rozwiązaniom z zakresu IT placówki służby zdrowia mogą w intuicyjny sposób zarządzać grafikiem pracy lekarzy i innych specjalistów. Odpowiedni program dla gabinetu będzie idealnym rozwiązaniem dla tego rodzaju działań administracyjnych.

 

Koniec papierowych formalności

Udogodnienie dotyczące szybkiej reorganizacji wizyt pacjentów w programie do gabinetu Medfile® pozwala na intuicyjne i łatwe przeniesienie terminów badań i konsultacji lekarskich. Program dla gabinetu dysponuje klarownym grafikiem, w którym widoczne są wszystkie zapisane wizyty. Przeniesienie wizyty lekarskiej na nowy termin opiera się na funkcji „drag&drop” – „przeciągnij i upuść”. Wystarczy złapać za wizytę i wstawić ją w odpowiednią datę oraz godzinę. Tego rodzaju funkcja znacznie zaoszczędzi czas pracy zapisu pacjentów na wizyty i ewentualne korekty terminów wizyt. Wszelkie zmiany zawsze można wycofać, poprzez polecenie „COFNIJ”.

Program dla gabinetu Medfile® został przygotowany we współpracy ze specjalistami różnych dziedzin medycyny. Dlatego ma on szerokie zastosowanie nie tylko w sferze pracy rejestracji medycznej, ale także:

  • w  kategorii prowadzenia szczegółowej kartoteki pacjentów,
  • w zakresie zarządzania płatnościami,
  • w aspekcie kontroli nad materiałami, nad zasobami leków i materiałami medycznymi,
  • w kategorii marketingu działalności gabinetu w Internecie.

 

Bezpieczeństwo cyfrowych danych

Pełne bezpieczeństwo, stuprocentowa wygoda i możliwość szybkiej zmiany naniesionych w grafiku wizyt, znacząco poprawia jakość pracy placówek medycznych. Program do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne dokumenty papierowe. W papierowych dokumentach nie ma możliwości łatwych modyfikacji danych ani wprowadzania korekt. Łatwa w obsłudze Elektroniczna Dokumentacja Medyczna pozwala na dostęp do grafiku wielu osobom, dzięki czemu plan pracy placówki może być konsultowany przez wiele osób.  Dodatkowe informacje dotyczące pacjentów, jak informacje o chorobach przewlekłych, pierwsza wizyta u specjalisty, wiadomość o wizycie dotyczącej wypisania recept może być umieszczona w zakresie grafiku. Nie zaburzy to pracy rejestracji medycznej, a ułatwi kontakt z pacjentem w trakcie spotkania z lekarzem.


Wypróbuj możliwości systemu Medfile® EDM, przez 14 dni za darmo! Sprawdź, jak przejrzysty grafik wpłynie na jakość pracy w Twojej placówce medycznej.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Dla lekarza jakiej specjalności odpowiedni jest Medfile?

Program Medfile, przystosowany jest do lekarzy każdej specjalności. Z naszego oprogramowania korzystają lekarze specjaliści, tacy jak: pediatrzy, ginekolodzy, czy dentyści, a nawet psychologowie, czy fizjoterapeuci. 

Jakie funkcje program Medfile oferuje dla swoich użytkowników?
  • Integracja z P1, eWUŚ,
  • Wystawianie e-Recept, e-Zwolnień oraz e-Skierowań,
  • Obsługa płatności PayU,
  • Rejestracja online/grafik wizyt,
  • Inteligentne bazy danych – kody ICD – 10 oraz ICD – 9,
  • Aplikację mobilną — system iOS i Android,

Oczywiście to tylko część z wszystkich udogodnień, którą Medfile oferuje swoim użytkownikom.
 

Czy, aby korzystać z Medfile trzeba coś pobrać na swoje urządzenie?

Nie, nie ma takiej konieczności, ponieważ program Medfile działa całkowicie z przeglądarki internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności, aby klienci instalowali cokolwiek na swoim urządzeniu. Medfile charakteryzuje się natychmiastową gotowością do pracy oraz dostępnością z każdego miejsca na świecie 24h/7 dni,

 

Zobacz także
Copyright © Medical-Market-Research
English