Konsultacja lekarska online – zapisz się do wybranego specjalisty | haloDoctor

konsultacje lekarskie online, program do gabinetu

Twój specjalista ma urlop lub termin oczekiwania na wizytę u niego, przekracza miesiąc? Nie czekaj zatem z objawami, które są dla Ciebie niepokojące. Konsultacja lekarska online w haloDoctor.pl umożliwi Ci szybkie uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia.
 

Bez kolejek i w domowych warunkach

Konsultacja lekarska online odbędzie się w Twoim domu, dokładnie wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować. Rejestracja przebiega sprawnie, za pomocą prostego systemu internetowego w którym:

 • wybierasz specjalistę,
 • dokonujesz wyboru terminu i godziny wizyty,
 • dobierasz wygodny dla siebie sposób kontaktu z lekarzem,
 • dokonujesz opłaty online przez: kartę płatniczą, system PayPal lub PayU;

i czekasz na kontakt ze specjalistą (niektórzy z nich są dostępni online nawet po kilkunastu minutach).

 

Otrzymuj e-Recepty i e-Zwolnienia

Konsultacja lekarska online (haloDoctor) daje Ci także możliwość otrzymania e-Recepty na potrzebne leki i produkty medyczne. W trakcie e-Wizyty omów swoją sytuację zdrowotną ze specjalistą, przedstaw dotychczasową dokumentację związaną ze swoim leczeniem, wypełnij formularz, który lekarz może przesłać do Ciebie przed wizytą. Na tej podstawie możesz otrzymać e-Receptę na leki:

 • Rp,
 • Rpw
 • leki o charakterze recepturowym (tzw. robione).
   

Wielu specjalistów w jednym miejscu

Nasz portal zapewnia Ci dostęp do wielu specjalistów, którzy poprowadzą wstępną diagnostykę, przeprowadzą wizytę kontrolną, jak również wystawią potrzebną e-Dokumentację dla swoich pacjentów. Lekarze:

 • Rodzinni,
 • Kardiolodzy,
 • Psychiatrzy,
 • Dermatolodzy,
 • Pediatrzy,
 • Interniści,
 • Ginekolodzy,
 • Neurolodzy.

Są do Twojej dyspozycji online w weekendy oraz wieczorami!
 

Rozmawiaj wygodnie ze specjalistą, kiedy tylko chcesz

Konsultacja lekarska online w haloDoctor poprawia jakość relacji na poziomie lekarz-pacjent, ponieważ w sytuacji zagrożenia zdrowia Twojego lub członka Twojej rodziny możesz bezzwłocznie skontaktować się z dowolnym specjalistą. Ten, jeśli zajdzie taka potrzeba przekieruje Cię, na dalszą diagnostykę. Monitoruj swój stan zdrowia pod kontrolą specjalistów w sieci. Zarejestruj się już dziś!

 

haloDoctor – nowoczesna platforma do e-Wizyt już działa! Zarejestruj się na zdalne konsultacje

Platforma haloDoctor jest nowoczesnym i alternatywnym rozwiązaniem odpowiadającym jakościowo zwykłym poradom w gabinecie stacjonarnym. Konsultacje lekarskie online prowadzone dla pacjentów na jednej platformie są sprawdzoną formą świadczenia pomocy lekarskiej, która przenosi usługi specjalistów na zupełnie nowy poziom. Komfortowe warunki rejestracji dla pacjentów, przejrzystość i intuicyjność platformy haloDoctor oraz dostępność wielu specjalistów znosi bariery, z którymi pacjenci musieli się mierzyć, chcąc: uzyskać e-Receptę, e-Zwolnienie lub poradę w przypadku drobnej infekcji. Stałe połącznie z systemem gabinetowym Medfile® EDM pozwala na szybkie wystawienie potrzebnego dokumentu dla pacjenta i weryfikację go poprzez platformę CSIOZ.

Rafał Piszczek - CEO Medfile

„Platforma wprowadzająca zdalną medycynę do codziennej praktyki w wielu gabinetach, zamknęła proces e-Wizyt w jednej wielozadaniowej aplikacji Medfile.pl. Nie znajduję przesady w słowach, że działanie platform telemedycyny rozpoczyna nową epokę w ochronie zdrowia oraz w relacjach pacjentów i lekarzy. Zmieni się tak wiele, że nawet trudno w tej chwili opisać i przewidzieć wszystkie konsekwencje tych zmian.” – twierdzi Rafał Piszczek, CEO Medfile.pl.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Dla kogo skierowany jest program Medfile w integracji z platformą haloDoctor?

Program Medfile ściśle współpracuje z platformą haloDoctor, dzięki której specjaliści będą mogli przeprowadzać konsultacje online. HaloDoctor dedykowane jest dla: 

 • Lekarzy prowadzących indywidualną praktykę lekarską,
 • Prywatnych placówek medycznych,
 • Podmiotów medycznych na NFZ (partnerstwo).
Czy konsultacje online są droższe niż wizyta stacjonarna w gabinecie?

Warto pamiętać, że podczas korzystania z e-Wizyt, odchodzi nam koszt oraz czas dojazdu do gabinetu lekarza, to oszczędzamy sporo czasu. Dodatkowo konsultacje online,  możemy odbyć z dowolnego miejsca na świecie, posiadając jedynie urządzenie mobilne wraz z dostępem do internetu. Ich cena  z pewnością nie będzie wyższa niż ta w gabinecie stacjonarnym.
 

W jaki sposób można zapłacić za konsultacje online na platformie haloDoctor?

Platforma telemedyczna halodoctor, oferuje kilka wygodnych sposobów płatności, takich jak: przelew internetowy, kartę płatniczą, BLIK lub Google Pay.
 

Zobacz także
Copyright © Medical-Market-Research
English