Kariera

Firma badawcza Biostat® to doświadczeni eksperci w branży badań rynku medycznego oraz farmaceutycznego. Dotychczas współpracowaliśmy z największymi oraz najprężniej rozwijającymi się koncernami farmaceutycznymi i ośrodkami zdrowia o zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym.

 

Zrealizowaliśmy już setki projektów Medical Market Research, badając takie grupy jak pacjenci, konsumenci, przedstawiciele medyczni, farmaceuci, lekarze, a także pozostali pracownicy służby zdrowia.

 

Zapraszamy do przesłania aplikacji zarówno doświadczonych specjalistów znających specyfikę rynku farmaceutycznego, jak i pełnych pasji absolwentów uczelni wyższych, którzy pragną zdobyć cenne doświadczenie w pracy dla renomowanej agencji badawczej.

 

 

Z kim nawiążemy współpracę?

 

Chętnie rozważymy kandydaturę osób aplikujących zwłaszcza na następujące stanowiska:

 

  • Programista medycznych aplikacji webowych oraz mobilnych;
  • Specjalista z zakresu statystyki medycznej;
  • Programista Data Mining;
  • Monitor badań klinicznych;
  • Copywriter;
  • Handlowiec/specjalista ds. marketingu;
  • Manager.

 

 

Co oferujemy?

 

Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach

Kartę Multisport

Wysokie wynagrodzenie + premie za osiągnięcia

Opcję podjęcia pracy zdalnej

Współpracę w charakterze B2B

Przyjazną atmosferę

Możliwość poznania innowacyjnych rozwiązań IT dla medycyny

 

 

Jeżeli zatem jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres mailowy praca@biostat.com.pl. Gwarantujemy, że rozważymy każdą kandydaturę. Czekamy właśnie na Ciebie!

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie są zalety pracy w Biostacie?

Praca w Centrum Badawczo-Rozwojowym Biostat® to wiele korzyści. Przede wszystkim masz możliwość wyboru modelu pracy, czyli możesz pracować w biurze w Rybniku w godzinach 8:00-17:00 lub zdalnie z domu. Dodatkowo, pracując w BioStacie®, masz szansę pracować przy najnowszych rozwiązaniach w zróżnicowanych projektach. Otrzymasz również kartę Multisport oraz będziesz pracować w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu w centrum Rybnika, z własnym parkingiem.
 

Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać?

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, oferujemy elastyczne formy współpracy, w zależności od Twoich preferencji. Akceptujemy zarówno model B2B, jak i umowę o pracę. Wynagrodzenie zależy od wielu czynników, w tym od Twojego doświadczenia, stanowiska i zakresu obowiązków. Szczegóły ustalamy podczas rozmowy rekrutacyjnej.
 

Dla jakich osób praca w Biostacie będzie odpowiednia?

W Centrum Badawczo-Rozwojowym Biostat® pracujemy w zespole ponad 70 specjalistów z różnych dziedzin, takich jak badania, statystyka, inżynieria, ekonomia i programowanie. Wszyscy mamy wspólny zapał do pracy i pozytywne nastawienie. Jeśli szukasz wyzwań i chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj już dziś!

Copyright © Medical-Market-Research
English