Czy istnieje możliwość zgłoszenia uwag do raportu?

Oczywiście. Po przesłaniu wstępnej wersji raportu końcowego będziemy oczekiwali na Państwa opinie, uwagi oraz rekomendacje zmian. Wdrożymy je w tak krótkim terminie jak to tylko możliwe. 

Sprawę raportów końcowych oraz rekomendacji traktujemy bardzo poważnie, aby wszyscy nasi klienci czuli się docenieni. 

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Jakie informacje otrzymuje klient po zakończeniu badania w Biostacie?

Klient otrzymuje pełną bazę odpowiedzi w formacie Excel oraz zestawienie graficzne w postaci wykresów. Po wcześniejszym uzgodnieniu z naszymi badaczami klient ma również możliwość zamówienia raportu badawczego wraz z wnioskami i rekomendacjami.
 

Jakie rodzaje badań oferuje Biostat?

Nasi specjaliści posiadają szerokie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju badań marketingowych, takich jak badania rynku, badania świadomości marki, badania lojalności klientów, badania satysfakcji klientów oraz badania preferencji zakupowych.
 

Jaki jest przeciętny czas trwania badania w Biostacie?

Czas realizacji badania zależy głównie od wielkości próby badawczej i stopnia skomplikowania badania. W większości przypadków przeprowadzenie ankietyzacji nie zajmuje naszym specjalistom więcej niż 2 dni. Ostateczny termin dostarczenia raportu z badania jest uzgadniany z klientem indywidualnie, z uwzględnieniem wymagań i potrzeb.

Copyright © Medical-Market-Research
English