Kontakt

BioStat® Sp. z o.o. 
Centrum Badawczo-Rozwojowe

ul. Kowalczyka 17

Rybnik 44-206

Biuro w Warszawie

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa 00-807

+48 22 12 28 025
 

bsp@biostat.com.pl

 

Biostat to komercyjna jednostka naukowa posiadająca status Centrum Badawczo-Rozwojowego nadany przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Dowiedz się więcej o badaniach medical market research

Skontaktuj się z naszym specjalistą!

Dr Monika Kurpanik

Edyta Klemba

Pharma Division Director
Tel: +48 728 444 291
eklemba@biostat.com.pl

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Dlaczego warto nawiązać współpracę z naszymi badaczami?

Nasi specjaliści wyróżniają się olbrzymim zaangażowaniem w powierzone zadania. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm stanowią tylko część bogatej oferty naszych specjalistów. Cena za badanie jest ustalana indywidualnie, zależnie od charakteru problemu badawczego, wielkości badanej próby oraz konieczności przeprowadzenia dodatkowej analizy przez naszą firmę. Grupa badawcza jest również dobrane specjalnie pod każde badanie.
 

Jakie rodzaje badań są możliwe do przeprowadzenia w Biostacie?

Nasi badacze posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu różnorodnych badań, w tym w: badaniach marketingowych, badaniach rynku, badaniach satysfakcji klientów i pracowników, badaniach świadomości marki oraz badaniach dotyczących rynku medycznego. Dzięki szerokiemu spektrum tematycznemu nasz zespół charakteryzuje się wiedzą na przeróżne tematy i stale rozwija się, aby być na bieżąco z panującymi trendami.
 

Czy firma Biostat może dostarczyć eCRF do przeprowadzenia badań?

Oczywiście, że tak. W Biostacie posiadamy autorski system eCRF.biz™, który spełnia wytyczne FDA i jest dostosowywany indywidualnie do każdego badania. Dodatkowym atutem jest to, że korzystanie z oprogramowania nie wymaga zakupu osobnej licencji. Nasi specjaliści zapewniają także testy akceptacyjne, kompleksową walidację (wraz z dokumentacją walidacyjną) oraz usługi zarządzania danymi.

Copyright © Medical-Market-Research
English