Program dla praktyki lekarskiej – fachowa Elektroniczna Dokumentacja Medyczna

program do gabinetu, elektroniczna dokumentacja medyczna

Profesjonalny program do EDM

Placówka medyczna, która w swojej ofercie ma różnego rodzaju usługi medyczne dla pacjentów, potrzebuje programu do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, którego jednocześnie będzie można użyć do obsługi podstawowych funkcji administracyjnych.

Zadania, takie jak:

 • wystawianie wielu rachunków czy faktur,
 • obsługa płatności za wykonywane usługi medyczne,
 • kontrola zasobów leków i materiałów medycznych zużywanych w placówce,
 • rejestracja pacjentów online,
 • darmowe prowadzenie strony www,
 • powiadamianie pacjentów o zbliżającym się terminie wizyty,
 • wykonywanie raportów księgowych dla konkretnych lekarzy i gabinetów,
   

można wykonać bezpośrednio poprzez program dla praktyki lekarskiej Medfile® EDM.


Dedykowane moduły

Najlepsze na rynku programy posiadające moduł do wystawiania rachunków dają możliwość nie tylko wystawiania dokumentów dotyczących płatności za wykonane usługi, ale także wyszukania faktur i rachunków, które są potrzebne w danej chwili.

Program dla praktyki lekarskiej posiada filtr, dzięki któremu można wyszukać konkretny dokument. Istnieje kilka sposobów filtrowania dokumentów:

 • wyszukując nazwisko specjalisty, który wstawił rachunek,
 • wyszukując nazwisko pacjenta, któremu dokument został wystawiony,
 • poszukując dokumentu po typie płatności, w jaki pacjent uregulował rachunek za usługę np.: karta lub gotówka.


Uzupełnienie jak największej liczby filtrowanych pól pozwoli na szybkie znalezienie konkretnego dokumentu. Szczegółowe informacje dostarczone systemowi pomogą błyskawicznie odnaleźć poszukiwany rachunek lub fakturę.

Przycisk „Wyczyść filtry” umożliwi szybki powrót do całej listy faktur i rachunków wystawianych w programie dla praktyki lekarskiej. Tego rodzaju polecenie zaoszczędzi czas na usuwanie kolejno wprowadzonych filtrów. Rozbudowane funkcje sprawiają, że program dla praktyki lekarskiej Medfile® służy usprawnieniu pracy lekarzy i innych pracowników punktów opieki zdrowotnej. Zarówno specjaliści współpracujący z dużymi klinikami, jak i lekarze prowadzący małe prywatne gabinety medyczne zaoszczędzą czas wypełniając Elektroniczną Dokumentację Medyczną w programie Medfile® EDM.   

 

Nowoczesne rozwiązania

Nowoczesne rozwiązania w branży medycznej, powstałe dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin medycyny oraz ekspertów z branży IT, gwarantują ciągły rozwój programów do EDM, takich jak Medfile®. Intuicyjne rozwiązania, które można stosować nie tylko w gabinecie lekarskim, ale także z każdego miejsca z dostępem do Internetu (dzięki obsłudze programu online, bez instalacji) umożliwia stałą kontrolę obłożenia grafiku wizyt pacjentów. Dostęp do dokumentacji pacjentów z każdego urządzenia mobilnego tj.: laptop, tablet i aplikacja mobilna na smartphone, optymalizują pracę specjalistów, także w dużych placówkach medycznych, które wymagają od lekarzy poruszania się po placówce i zmiany gabinetu, w którym przyjmują pacjentów.

 

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy Medfile ułatwia prowadzenie gabinetu medycznego?

Jak najbardziej tak, Medfile, jest kompleksowym programem do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Po integracji z systemem użytkownicy mogą bardzo szybko zacząć świadczyć usługi medyczne za pośrednictwem internetu. Medfile znacznie ułatwia raportowanie zdarzeń medycznych oraz wystawianie dokumentów, takich jak e-Recepty.
 

Czy Medfile, jest dostosowany również do małych praktyk lekarskich?

Jak najbardziej tak. Nasz program jest dostosowany zarówno do dużych placówek medycznych, jak i jednoosobowych gabinetów. Medfile, stanowi kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia użytkownikom: prowadzenie kalendarza wizyt, uzupełnienie karty pacjenta, weryfikację eWUŚ, wystawienie e-Recepty, e-Skierowania oraz e-Zwolnienia.

Czy program Medfile posiada swoją aplikację mobilną?

Tak, posiadamy aplikację mobilną, która jest dostępna zarówno w systemie iOS, jak i Android. Co można zrobić bezpośrednio z jej perspektywy?

 • Zarządzać kalendarzem wizyt,
 • Monitorować obłożenie gabinetu, 
 • Dodawać pacjentów do kartoteki.
Zobacz także
Copyright © Medical-Market-Research
English