EDM dla potrzeb indywidualnych – wykreuj własną kartę wizyty

program do gabinetu, elektroniczna dokumentacja medyczna

Karty wizyt

Szablonowe rozwiązania nie zawsze się sprawdzają w nieprzewidywalnych czasem sytuacjach, jak wizyta pacjenta w gabinecie lekarskim, czy fizjoterapeutycznym. Karty wizyt są z reguły ułożone pod standardowe kilkunastominutowe spotkanie lekarza z pacjentem. Problem w tym, że każda ze specjalizacji ma swoją charakterystykę i zasób działań w gabinecie, każdy specjalista ma swój sposób prowadzenia badania podmiotowego i przedmiotowego, wreszcie każda historia choroby jest inna i nie zawsze mieści się w sztywnych ramach narzuconych przez określony program do obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.
 

Indywidualna karta wizyty

Wychodząc naprzeciw wymogom medycyny i wspomagając jej nieustanny rozwój, specjaliści z branży IT, tworzący program Medfile dają możliwość lekarzom i fizjoterapeutom, by stworzyć własną, kierowaną doświadczeniem wyniesionym zza drzwi gabinetu, indywidualną kartę wizyty. Budując to narzędzie, specjalista nie pozostaje sam.

Twórcy programu Medfile EDM oferują wiele akcesoriów, by móc kompleksowo prowadzić rozmowę z pacjentem, wprowadzić wszelkie informacje na temat jego stanu zdrowia w karcie oraz zawrzeć niezbędne informacje, takie jak Rozpoznania ICD 10, Kody ICF oraz zalecenia. W kartę można rozbudować również o dodatkowe obszary działań jak rysowniki, diagramy, a nawet załączniki. Niektóre z tych pól okażą się bardzo potrzebne dla konkretnych i wąskich specjalizacji jak ortopedia, fizjoterapia czy pediatria. Wszystkie możliwości wykorzystania indywidualnej karty pacjenta leżą w rękach specjalistów.

Korzystanie z tego rodzaju rozwiązań w programach obsługujących Elektroniczna Dokumentację Medycznych, takich jak Medfile EDM pozwala sprawniej i bardziej kompleksowo prowadzić wywiad lekarski. Oszczędność czasu w sytuacji, gdy jest on dostosowany do konkretnego specjalisty, jest ogromnym atutem programu.    

 

Dostosowanie karty wizyty do każdej specjalizacji  

Dzięki prostej obsłudze i łatwemu operowaniu „budową” indywidualnej karty wizyty można ją dostosować do każdej specjalizacji. Dedykowany diagram fizjoterapeutyczny, który można z naleźć w formularzu i wprowadzić do karty wizyty, posłuży nie tylko fizjoterapeutom, ale także innym specjalistom, którym potrzebny jest całościowy ogląd na korpus ludzkiego ciała.

Wypróbuj Medfile EDM już dziś i przekonaj się, jak bardzo możesz dopasować ten program do swojej praktyki w gabinecie lekarskim. Korzystaj ze wszystkich funkcji i rozwijaj swoją działalność.

Najczęściej zadawane pytania
(FAQ)
Czy w Medfile, występuje tylko 1 karta wizyty?

Nie, w programie możemy m.in. wybrać takie karty wizyty, jak:

 • Domyślna karta wizyty,
 • Karta fizjoterapeuty,
 • Karta dentysty,
 • Karta ginekologa.

Możemy również stworzyć sobie własną kartę wizyty, w pełni spersonalizowaną i dopasowaną pod nasze potrzeby oraz preferencje.
 

Czy program Medfile posiada również aplikację mobilną?

Oczywiście, nasza aplikacja mobilna, jest dostępna zarówno w systemie iOS, jak i Android. Co można zrobić z perspektywy aplikacji mobilnej?

 • Zarządzać kalendarzem wizyt,
 • Monitorować obłożenie gabinetu,
 • Dodawać pacjentów do kartoteki, 
 • Przekierowywać do mobilnej karty pacjenta.

 

Jakie zalety indywidualnej karty wizyty możemy wyróżnić?
 • Tworzenie karty wizyty przystosowanej dla danego lekarza,
 • Oszczędność czasu,
 • Jest ona niezwykle przejrzysta i łatwa w obsłudze,
 • Możliwość wyboru z wielu dostępnych typów pól.

 

Zobacz także
Copyright © Medical-Market-Research
English